,״לפני כעשר שנים נפרדתי מתפקיד מעולה בחברת הייטק ויצאתי למסע. מסע לחיפוש אחר האמת, האמת הפרטית שלי ואם אפשר גם אחר אמת אוניברסאלית. בהודו, התמזל מזלי ופגשתי אמת שידועה כבר אלפי שנים ונשכחה ברב רובו של העולם, ידע רחב אינסופי אדיר ומופלא שגם חיים שלמים של לימוד לא יצליחו לכסות. חלק מהידע הזה הבאתי איתי, ואשמח לחלוק אותו עמכם. מוזמנים להצטרף, ליצור קשר, לשאול שאלות מבטיחה שאעשה כל שביכולתי על מנת לעזור״

פתרון טבעי למיגרנה

כשלמדתי את ׳פתרון טבעי למיגרנה׳ במהלך לימודיי בהודו, כל כך התרגשתי מהטיפול החכם, הפשוט והמועיל הזה, לכן היה לי חשוב להביאו לארץ. זהו טיפול פורץ דרך המביא בשורה אמיתית לעולם המערבי, ממש שינוי תפיסתי בנוגע למיגרנות. ׳פתרון טבעי למיגרנה׳ מתאים למי שסובל ממיגרנות כרוניות, כאבי ראש מזדמנים, גודש בדרכי הנשימה העליונות, דלקות בסינוסים, אלרגיות, ותחושות של ראש עמום, כבד או עמוס. אנשים לא חושבים שיש פתרון למיגרנה ובטח לא פתרון טבעי. כל מי שסובל ממיגרנה יודע עד כמה השימוש בתרופות הקונבנציונאליות משבש את מערכות הגוף וגורם לתופעות לוואי מרובות. ׳פתרון טבעי למיגרנה׳  מאפשר ריפוי אמיתי וטבעי מהכאב ללא תופעות לוואי מעיקות, ולכן הוא גם מתאים לילדים ואפילו לנשים בהריון. ׳פתרון טבעי למיגרנה׳ הינו בראש ובראשונה ניקוי של אזור הראש, לעיתים אמליץ על ניקוי של מערכת העיכול. ולעיתים יהיה צורך בפורמולות טבעיות נוספות שייתמכו בתהליך הריפוי לכן מומלץ למלא את השאלון או לפנות אליי לקבלת אבחון וייעוץ, בהצלחה. 

לקוחות מספרים

החנות

ברוכים הבאים לחנות האון ליין שלי בה מוצגים למכירה מוצרים 100% טבעיים אשר נרקחים על ידי בעבודת יד ומכילים צמחי מרפא וחומרים טבעיים בלבד. כל המוצרים מבוססים על ידע עתיק ונסיון של אלפי שנים, וכולם נבחרו בקפידה לאחר שיעילותם הוכחה מעל לכל ספק.  שימו לב גם למוצר הנסיוני של החודש מוצר בשלבי פיתוח שמוצע במחיר מוזל.

תהנו 🙂

200
50

שמן נגד כאבים

משכך כאב ואנטי דלקתי חזק

החל מ: 200.00

Dharma Oil

שמן מחטא

150.00

Shanti Drops

שמן מרגיע

150.00ml
200
60

Hair Oil

שמן לטיפוח השיער והקרקפת

החל מ: 200.00
10
30

Tooh Powder

אבקה לניקוי והלבנת השיניים

החל מ: 100.00
10
30
60

Organic Neem Facial Mask

מסיכת פנים אורגנית

החל מ: 50.00
10
30

Aula

להסרת הנפיחות מתחת לעיניים

החל מ: 75.00

Julab

3 ימי ניקוי למערכת העיכול

300.00

Ass Cleaning Truffles

ניקוי לקצה מערכת העיכול

החל מ: 150.00

הבלוג שלנו