שמן נגד כאבים טבעי

סובלים מכאבי ברכיים?

משכך כאב טבעי ואנטי דלקתי חזק ללא מרשם רופא, ללא חומרים מלאכותיים וללא תופעות לוואי, טבעי לחלוטין וסופר עצמתי.

תגידו סוף לכאבים!

שמן טבעי נגד כאבי ברכיים על פי נוסחה איורוודית עתיקה

מטפל בדלקות בלי כדורים

בשימוש לאורך זמן השמן מטפל בדלקת ללא הצורך בכדורים.

מטפל בכאבי ברכיים

השמן מועיל במקרים של פציעות אורטופדיות, שברים, כאבי פרקים, עצבים ועוד.

חומרים טבעיים בלבד

השמן נרקח אך ורק מחומרים טבעיים עפ”י
נוסחה איורוודית עתיקה הכי יעילה נגד כאבים

משפיע מהר

השפעת השמן מורגשת בתוך דקות ספורות.

מגיע לכם חיים ללא כאבים!

רכשו עכשיו שמן טבעי נגד כאבי ברכיים

נעים להכיר!

׳לפני כעשור נפרדתי מתפקיד מעולה בחברת הייטק ויצאתי למסע. מסע לחיפוש אחר האמת. בהודו התמזל מזלי, שם פגשתי אמת, שידועה אלפי שנים ונשכחה ברב רובו של העולם. ידע עתיק, נדיר, אדיר ומופלא, שגם חיים שלמים של לימוד לא יצליחו לכסות חלק מהידע הזה הבאתי איתי ובתוכו נוסחה עתיקה לשמן נגד כאבים, שמן עצמתי שאין כמותו. כיום השמן נמצא  בידיהם של מאות אנשים מרוצים ואני מקבלת עליו תגובות מרגשות על בסיס יומיומי. החיים הם מסע שלא נגמר, אני ממש שמחה שהרשיתי לעצמי להיסחף אחרי הלב. תודה רבה על שאתם חלק מהמסע הזה, מיכל׳. 

מיכל אשכנזי – הרבליסטית קלינית, בעלת קליניקה לרפואת צמחים בערד, רוקחת מוצרי בריאות על פי נוסחאות איורוודיות עתיקות, מנחה תהליכי ריפוי והחלמה, מהנדסת חומרים (BSc) ובעלת תואר שני במנהל עסקים למנהלים מאוני‘ ת“א (EMBA).

מאות לקוחות מרוצים!

עדויות והמלצות

לפני כעשר שנים נותחתי בברך לטיפול במיניסקוס, בחודשיים האחרונים סבלתי מכאבים שהלכו וגברו עד שלא יכולתי לישון בלילות. לא טיפלתי בכאב כדי להיות בטוח שזה לא כאב בר חלוף. עד ש”נישברתי”. קמתי בלילה, מרחתי שמן ולא להאמין…. הכאב חלף. יומיים לאחר מכן, הופיע כאב עמום, מרחתי שוב והמסקנות ללא כל ספק: א. מקל על הכאבים. ב. ויותר מזה , כנראה , גם פותר את הבעייה מיסודה. תודה מיכל 🙏

ברוך אשכנזי

מיכל את אלופה! כבר ניסיתי כמה מהשמנים שאת רוקחת וכולם מעולים אבל השמן נגד כאבים פשוט קסם. השתמשתי בו בשני מקרים אחד בגב תפוס מאוד אצלי- מריחה אחת וכבר הייתה תחושת הקלה משמעותית בכאב ובטווח התנועה שהתאפשר. אצל בתי- נפלה על הברך, ונוצר שט”ד וכאב מאוד גדול באזור, לאחר מריחה היא אמרה שהכאב פחת וכמעט נעלם. במילה אחת, תודה🙏

איריס אשד

אני סובל מכאבי בירכיים עקב פציעה בשירות הצבאי והשלכותיה. מאז פברואר 2023 אני משתמש בשמן כנגד כאבי הבירכיים, ושיפור משמעותי הורגש כבר תוך שבועיים. בטיול שערכתי בחו”ל עם הליכה של 10 ק”מ ליום, מרחתי בוקר וערב את השמן על שתי הבירכיים, וההקלה היתה מדהימה. כמעט ולא הרגשתי כאב למרות ההליכה המרובה. עד עתה השתמשתי בכ-2/3 בקבוק שמן, ואני נהנה מהליכה ללא כאבים.

איל צדוק

חובה חובה בכל בית! קסם של שמן. הצליח לעזור אפילו במיגרנות עד שלא היה צורך בתרופה. הצלחה כה מסחררת שמיד רכשתי בקבוק נוסף לסבתא שלי בת ה 90 שסובלת מכאבי גב ורגליים.

יפעת

לפני נסיעה לחו”ל הזמנתי את השמן קילר ממיכל, חוץ מהיחס והשרות המעולה ! השמן עזר לי לכאבי בירכיים וגם לדלקת בפרק היד, מה שחשוב שהשמן על חומרים טיבעיים ! תודה מיכל .

נירה מור

מוצר מצוין, תרופה לגוף וגם לנפש. אני משתמשת בשמן מזה שנתיים והוא נפלא!קל למריחה, הריח נעים, שרירי הצוואר והכתפיים משתחררים בתוך כשעה והנפש העייפה בהודיה גדולה. תודה מיכל על מוצר משנה חיים

מירב פרי

שמי סיגל ואני שמחה שרכשתי את השמן של מיכל סובלת מכאבי גב תחתון וכאבים בצוואר עזר לי פלאים ומה גם שזה טבעי השמן עובר בין כל בני המשפחה גם אם יש כאב כלשהו ממכה או חבלה או אפילו כאב ראומטי ממליצה בחום מוצר מנצח תרכשו לא תתאכזבו 💯

סיגל פרי

סבלתי מכאבים בכתף ובתפרים שלאחר ניתוח במשך שנים רבות. לאחר טיפול בשמן של מיכל חל שיפור ניכר במצב הכאבים. סיימתי שימוש בצנצנת אחת של השמן וזו לי הרכישה השנייה שלי. תודה מיכל.

ציפי גרין

שמן נהדר, מוריד דלקות באופן טבעי, יש לי אחד קבוע בתיק, שמן מעולה, ממליצה מאוד לשרירים תפוסים ודלקות! מיכל מטפלת גם בבעיות שונות ומשונות לכן תמיד שווה לדבר איתה והיא תרקח פתרון!!!!

שני ביתן

היפרדו מהכאב כבר עכשיו!

פתרון טבעי נגד כאבי ברכיים

תנו לעצמכם את ההזדמנות להנות ממוצר בריאות עצמתי ומועיל נטול
כימקלים או תהליכים תעשיתיים. והגוף יכיר לכם תודה!